Ország:Latvia
Város: Ogre
Cím:Upes pr. 13
Phone:+371 65045551
Fax:+371 65045552
E-mail: zooserviss@apollo.lv
Web-site:

Kutyatáp:

Company selled brands:
Nutra Nuggets Puppy Formula

Barība kucēniem

Profesionāla, pilnvērtīga barība ar cāļa gaļu un rīsiem izstrādāta kucēniem no 3 nedēļu vecuma, kā arī kucēm mazuļu gaidīšanas un zīdīšanas periodā. Barību var lietot arī pieaugušiem suņiem līdz 6 gadu vecumam, ja ir nepieciešams uzturēt labu ķermeņa kondīciju, palielināt ķermeņa svaru vai īsā laika posmā uzlabot dzīvnieka apmatojumu un ādu.
Barība satur visas nepieciešamās barības vielas, vitamīnus, naturālas minerālvielas, antioksidantus, taukskābes Omega 3 un Omega 6, kas paaugstina imunitāti, nodrošina optimālu skeleta attīstību, lai kucēns izaugtu vesels, stiprs, ar skaistu spalvu. Ļoti augstais olbaltumvielu un enerģijas daudzums ir atbilstošs kuces un kucēnu palielinātajām vajadzībām pēc enerģijas.

Olbaltumvielas 31%, tauki 20%.

Корм для щенков

Профессиональный, полноценный корм с добавлением мяса циплёнка и риса. Разработан специально для щенков с 3-недельного возраста, а также для беременных и кормящих собак. Корм также могут употреблять собаки до 6-летнего вораста для поддержания хорошей кондиции, увеличения веса, а также в течении непродолжительного времени для улучшения состояния кожи и шерсти собаки.
Корм содержит все необходимые питательные вещества, витамины, натуральные минеральные вещества, антиоксиданты, жирные кислоты Омега 3 и Омега 6, которые укрепляют иммунитет, обеспечивают оптимальное развитие скелета, чтобы щенок вырос здоровым, сильным, с красивой шерстью. Очень высокое содержание протеинов и энергетическая ценность соответствует повышенным потребностям в энергии у щенков и кормящих собак.

Протеин 31%, жир 20%.