Nutra Gold Holistic Formulas

Nutra Gold Holistic - Veselība slēpjas barībāParasti dzīvnieku barībai pārāk daudz tiek pievienoti konservanti, mākslīgās krāsvielas, garšu uzlabotāji un citas ķīmiskas piedevas. Tie gan samazina barību pašizmaksu, taču uz dzīvnieku veselību iedarbojas nelabvēlīgi.
Alternatīvais barošanas veids mājās pašu gatavots nevar nodrošināt dzīvnieku ar sabalansētu barību, ar nepieciešamajām barības vielām.

Jaunākie zinātniskie atklājumi rāda, ka tā dzīvnieku barība, kura ir maksimāli pietuvināta naturālai, dabīgai barībai, kura ir bagātināta ar dabīgu sastāvdaļu kompleksu un nesatur mākslīgos konservantus un aromatizatorus, labvēlīgi ietekmē veselību un sekmē tās uzlabošanos.

Šo atklājumu rezultātā ir iegūts ekskluzīvs Super Premium Nutra Gold Holistic (Holistic šis termins nāk no grieķu vārda "holos" - vesels, veselīgs.), katra barība izveidota īpašam dzīves posmam un dažādu škirņu vajadzībām, apgādājot Jūsu dzīvnieku ar veselīgu un naturālu uzturu.

Dažiem brendiem ir tikai viens šādas ekskluzīvas barības veids Holistic, barībai Nutra Gold visa līnija ir pārveidota par Holistic. Pasaulē dzīvnieku barošanā sākusies jauna ēra, kad cilvēki ne tikai sev, bet arī dzīvniekiem izvēlas veselīgu, maksimāli dabīgu barību.

Nutra Gold visa līnija pārveidota par Holistic ekskluzīvo barību (no grieķu vārda holos - vesels, veselīgs). Pasaulē dzīvnieku barošanā sākusies jauna ēra, kad cilvēki ne tikai sev, bet arī dzīvniekiem izvēlas veselīgu, maksimāli dabīgu barību.

Svaiga, nekad nesaldēta gaļa nodrošina lielisku garšu un augsti izmantojamas olbaltumvielas.

Pievienoti augļi un dārzeņi, lai nodrošinātu dabīgus antioksidantus - uzlabo imūnsistēmu.

Pareiza tauku proporcija uzlabo un uztur enerģijas līmeni.

Pareizi sabalansētas Omega-3 un Omega-6 taukskābes uzlabo ādas un spalvas stāvokli.

Bez kukurūzas, subproduktiem, kviešiem vai sojas.

Dabīgs glikozamīns un hondroitīns uztur locītavas veselas.

Ādas, locītavu un gremošanas sistēmas kontrole.

Nesatur mākslīgos konservantus un aromatizatorus. Dabīgi konservēts ar E vitamīnu.


Read more...