Country:Latvia
City: Ogre
Address:Upes pr. 13
Phone:+371 65045551
Fax:+371 65045552
E-mail: zooserviss@apollo.lv
Web-site:

Dog food & care:

Company selled brands:
Nutra Nuggets

Nutra Nuggets profesionāla diēta labai veselībai un ilgai dzīveiNutra Nuggets ir zinātniski izstrādāta un ar vitamīniem un minerālvielām līdzsvarota sausā barība suņiem, kas apvieno augstākās kvalitātes vistas gaļu, jēra gaļu, olbaltumvielas, viegli sagremojamos vistu taukus un pilngraudus. Nutra Nugget formulas ir īpaši izstrādatas, lai atbilstu jūsu mīluļa vajadzībām. Nutra Nuggets nodrošina augstu uzturvielu līmeni, kas palīdz uzturēt optimālu svaru, enerģijas līmenii un ilgtermiņa veselību.

Read more...
Nutra Nuggets Puppy FormulaBarība kucēniem

Profesionāla, pilnvērtīga barība ar cāļa gaļu un rīsiem izstrādāta kucēniem no 3 nedēļu vecuma, kā arī kucēm mazuļu gaidīšanas un zīdīšanas periodā. Barību var lietot arī pieaugušiem suņiem līdz 6 gadu vecumam, ja ir nepieciešams uzturēt labu ķermeņa kondīciju, palielināt ķermeņa svaru vai īsā laika posmā uzlabot dzīvnieka apmatojumu un ādu.
Barība satur visas nepieciešamās barības vielas, vitamīnus, naturālas minerālvielas, antioksidantus, taukskābes Omega 3 un Omega 6, kas paaugstina imunitāti, nodrošina optimālu skeleta attīstību, lai kucēns izaugtu vesels, stiprs, ar skaistu spalvu. Ļoti augstais olbaltumvielu un enerģijas daudzums ir atbilstošs kuces un kucēnu palielinātajām vajadzībām pēc enerģijas.

Olbaltumvielas 31%, tauki 20%.

Корм для щенков

Профессиональный, полноценный корм с добавлением мяса циплёнка и риса. Разработан специально для щенков с 3-недельного возраста, а также для беременных и кормящих собак. Корм также могут употреблять собаки до 6-летнего вораста для поддержания хорошей кондиции, увеличения веса, а также в течении непродолжительного времени для улучшения состояния кожи и шерсти собаки.
Корм содержит все необходимые питательные вещества, витамины, натуральные минеральные вещества, антиоксиданты, жирные кислоты Омега 3 и Омега 6, которые укрепляют иммунитет, обеспечивают оптимальное развитие скелета, чтобы щенок вырос здоровым, сильным, с красивой шерстью. Очень высокое содержание протеинов и энергетическая ценность соответствует повышенным потребностям в энергии у щенков и кормящих собак.

Протеин 31%, жир 20%.


Read more...
Nutra Nuggets Large Breed PuppyBarība lielo šķirnu kucēniem

Pilnvērtīga profesionālā barība lielo šķirnu kucēniem. Barība ir unikāla ar īpašu sastāvu. Vislielākais dabiskā glikozamina un hondroitīna daudzums (pilna dienas deva) novērš kaulu un locītavu problēmu rašanos. Optimāls kalcija un fosfora daudzums. Augstvērtīģs sastāvs nodrošina augošo organismu ar visām nepiecišanām vielām. Biovitamīni un minerālvielas stiprina imunitāti.

Olbaltumvielas 26%, tauki 14%.
Glikozamīns 750m/kg, hondroitīns 250mg/kg.

Корм для щенков крупных пород

Профессиональный, полноценный корм для щенков крупных пород. Корм уникален своим составом. Самое большое содержание глюкозамина и хондроитина (полная дневная норма) предотвращает проблемы с развитием костей и суставов у щенков. Также оптимально содержание кальция и фосфора. Состав корма обеспечивает растущий организм всеми необходимыми веществами. Биовитамины и минеральные вещества укрепляют иммунитет.

Протеин 26%, жир 14%.
Глюкозамин 750m/kg, хондроитин 250mg/kg.Read more...
Nutra Nuggets Performance FormulaBarība pieaugušiem suņiem ar normālu un augstu enerģijas vajadzību

Profesionāla, pilnvērtīga barība ar cāļa gaļu un rīsiem pieaugušiem suņiem ar normālu vai augstu aktivitātes līmeni.
Barībai ir izteikti labas garšas īpašības. Satur naturālas minerālvielas, vitamīnus, antioksidantus, taukskābes Omega 3 un Omega 6, kas veicina ķermeņa pamatfunkciju darbību, imūnās sistēmas stabilitāti, labsajūtu un vitalitāti, kā arī garantē jūsu mīlulim augstākās kvalitātes ādas un apspalvojuma stāvokli un nodrošina ilgu dzīvi bez slimībām.

Olbaltumvielas 26%, tauki 18%

Корм для взрослых собак с нормальной и повышенной потребностью в энергии

Профессиональный, полноценный корм с добавлением мяса цыпленка и риса для собак с нормальным и повышенным уровнем активности. У корма хорошо выражены вкусовые качества. Корм содержит натуральные минеральные вещества, витамины, антиоксиданты, жирные кислоты Омега 3 и Омега 6, которые способствуют работе основных функций организма, стабильности иммунной системы, хорошему самочувствию. А также гарантируют наилучшее состояние кожи и шерсти вашего питомца и обеспечивают долгую жизнь без болезней.

Протеин 26%, жир 18%.


Read more...
Nutra Nuggets Large Breed Adult DogBarība lielo šķirnu pieaugušiem suņiem

Pilnvērtīga profesionālā barība, kas speciāli izstrādāta lielo šķirnu pieaugušiem suņiem. Unikāla ar īpašu sastāvu. Tajā ir vislielākais hondroitīna un glikozamīna daudzums (pilna dienas deva), kas nodrošina locītavu un skrimsļu veselību. Organisms tiek nodrošināts ar visām nepieciešamām barības vielām. Vitamīni un minerāli ar maksimālu izmantojamību stiprina imunitāti. Nutra Nuggets Large Breed Adult Dog ir pareiza barība Jūsu lielajam draugam.

Olbaltumvielas 23%, tauki 13%.
Glikozamīns 750mg/kg, hondroitīns 250mg/kg.

Корм для взрослых собак крупных пород

Полноценный, профессиональный корм разработан специально для взрослых собак крупных пород. Уникален своим составом. Наибольшее содержание хондроитина и глюкозамина (полная дневная норма) обеспечивает здоровье суставов и хрящей. Содержит все необходимые питательные вещества. Витамины и минералы с максимальной отдачей укрепляют иммунитет. Nutra Nuggets Large Breed Adult Dog правильный корм для вашего большого друга.

Протеин 23%, жир 13%.
Глюкозамин 750mg/kg, хондроитин 250mg/kg.


Read more...
Nutra Nuggets Professional FormulaProfesionālā formula

Profesionāla, pilnvērtīga barība ar cāļa gaļu un rīsiem ideāli piemērota aktīviem suņiem ar paaugstinātu fizisko slodzi, stresa laikā.
Barība veicina izturību - ilgstošu, aktīvu uzdevumu laikā. Nodrošina ar visām nepieciešamajām barības vielām, vitamīniem un minerālvielām. Izstāžu suņus palīdz uzturēt izstāžu formā. Taukskābes Omega 3 un Omega 6 veicina ķermeņa pamatfunkciju darbību, imūnās sistēmas stabilitāti, labsajūtu un vitalitāti, kā arī garantē jūsu mīlulim augstākās kvalitātes ādas un apspalvojuma stāvokli. Bagātināta ar glikozamīnu un hondroitīnu, kas palīdz uzturēt veselus locītavu skrimšļus.

Olbaltumvielas 30%, tauki 20%.
Glikozamīns 300mg/kg, hondroitīns 100mg/kg.

Профессиональная формула

Профессиональный, полноценный корм с мясом ципленка и рисом идеален для активных собак с повышенной физической нагрузкой и во время стресса. Употребление корма способствует выносливости во время длительных, активных заданий. Обеспечивает всеми необходимыми питательными веществами, витаминами и минералами. Помогает поддерживать выставочную форму. Жирные кислоты Омега 3 и Омега 6 улучшают работу основных функций организма, стабильность иммунной системы, самочувствие. А также гарантируют наилучшее состояние кожи и шерсти вашего питомца. Корм насыщен глюкозамином и хондроитином, что помогает поддерживать здоровыми суставные хрящи.

Протеин 30%, жир 20%.
Глюкозамин 300mg/kg, хондроитин 100mg/kg.


Read more...
Nutra Nuggets Lamb and RiceBarība ar jēru gaļu  un rīsiem pieaugušiem jūtīgiem suņiem

Profesionāla, pilnvērtīga barība jūtīgiem, izvēlīgiem, pieaugušiem suņiem ar jēra gaļu. Diēta ir ideāla alternatīva dzīvniekiem, kuri ir jutīgi pret vistas gaļu, ar noslieci uz alerģijām vai ar ādas un gremošanas problēmām. Ieteicama arī dzīvniekiem rehabilitācijas periodā pēc pārciestām slimībām. Taukskābes Omega 3 un Omega 6 veicina ķermeņa pamatfunkciju darbību, imūnās sistēmas stabilitāti, labsajūtu un vitalitāti, kā arī garantē jūsu mīlulim augstākās kvalitātes ādas un apspalvojuma stāvokli.

Olbaltumvielas 25%, tauki 15%.

Корм с бараниной и рисом для взрослых, чувствительных собак

Профессиональный, полноценный корм с бараниной для взрослых чувствительных, привередливых собак. Это идеальная альтернативная диета для животных, чувствительных к куриному мясу и склонных к аллергиям, с проблемами пищеварения и кожи. Также рекомендуется в период реабилитации после перенесенных болезней. Жирные кислоты Омега 3 и Омега 6 улучшают работу основных функций организма, стабильность иммунной системы, самочувствие. А также гарантируют наилучшее состояние кожи и шерсти вашего питомца.

Протеин 25%, жир 15%.Read more...
Nutra Nuggets Lite / Senior FormulaBarība suņiem ar zemu enerģijas vajadzību vai vecākiem suņiem

Profesionāla, pilnvērtīga barība izvēlīgiem, vecākiem un mazāk aktīviem suņiem ar liekā svara problēmām. Bagātināta ar glikozamīnu un hondroitīnu, kas palīdz uzturēt veselus locītavu skrimšļus.
Barība satur naturālas minerālvielas, vitamīnus, antioksidantus, taukskābes Omega 3 un Omega 6, kas veicina ķermeņa pamatfunkciju darbību, imūnās sistēmas stabilitāti, labsajūtu un vitalitāti, kā arī garantē jūsu mīlulim augstas kvalitātes ādas un apspalvojuma stāvokli.

Olbaltumvielas 18%, tauki 8%.
Glikozamīns 300mg/kg, hondroitīns 100mg/kg.

Корм для собак с низкой потребностью в энергии и пожилых собак

Профессиональный, полноценный корм для привередливых, малоактивных собак зрелого возраста с проблемами лишнего веса. Насыщен глюкозамином и хондроитином, которые помогают поддерживать суставные хрящи здоровыми. Корм содержит натуральные минеральные вещества, витамины, антиоксиданты, жирные кислоты Омега 3 и Омега 6, что улучшает работу основных функций организма, стабильность иммунной системы, самочувствие. А также гарантирует наилучшее состояние кожи и шерсти вашего питомца.

Протеин 18%, жир 8%.
Глюкозамин 300mg/kg, хондроитин 100mg/kg.


Read more...
Nutra Nuggets Maintenance FormulaBarība pieaugušiem izvēlīgiem suņiem ar normālu vai pazeminātu aktivitāti

Profesionāla, pilnvērtīga barība ar cāļa gaļu un rīsiem izvēlīgiem pieaugušiem suņiem ar normālu vai pazeminātu aktivitāti, lielo šķirņu suņiem vai suņiem ar noslieci uz aptaukošanos, ko izraisa šķirnes īpatnības.
Barība satur naturālas minerālvielas, vitamīnus, antioksidantus, taukskābes Omega 3 un Omega 6, kas veicina ķermeņa pamatfunkciju darbību, imūnās sistēmas stabilitāti, labsajūtu un vitalitāti, kā arī garantē jūsu mīlulim augstas kvalitātes ādas un apspalvojuma stāvokli.

Olbaltumvielas 21%, tauki 12%.

Корм для взрослых, привередливых собак с нормальной или пониженной активностью

Профессиональный, полноценный корм с мясом цыпленка и рисом для привередливых, взрослых собак с нормальной или пониженной активностью, для собак крупных пород или собак с предрасположенностью к ожирению, вызванной особенностью породы. Корм содержит натуральные минеральные вещества, витамины, антиоксиданты, жирные кислоты Омега 3 и Омега 6, что улучшает работу основных функций организма, стабильность иммунной системы, самочувствие. А также гарантирует наилучшее состояние кожи и шерсти вашего питомца.

Протеин 21%, жир 12%.Read more...